Hoekwoning Dilsenstraat 18 Amsterdam

Dilsenstraat 18, 1066 KC Amsterdam

123 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Dilsenstraat 18 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 125 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dilsenstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dilsenstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.65 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3170 Inwoners
1445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1361 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordoost
35% Koopwoningen
7.233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dilsenstraat 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dilsenstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Dilsenstraat 18?

De prijsindicatie voor Dilsenstraat 18 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €4.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dilsenstraat 18 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost?

Dilsenstraat 18 is een hoekwoning van 123 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dilsenstraat 18?

Dilsenstraat 18 is een hoekwoning in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dilsenstraat 18 vergeleken met de buurt?

Dilsenstraat 18 heeft 123 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dilsenstraat 18 en wat betekent dat?

Dilsenstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dilsenstraat 18?

Dilsenstraat 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 48 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordoost?