Geschakelde woning (split-level woning) Bastenakenstraat 162 Amsterdam

Bastenakenstraat 162, 1066 JG Amsterdam

191 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Bastenakenstraat 162 is een geschakelde woning (split-level woning) in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 330 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
702 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.080.000 tot €1.330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bastenakenstraat 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bastenakenstraat 162

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (169.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2185 Inwoners
930 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
871 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Zuidoost
20% Koopwoningen
9.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bastenakenstraat 162

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bastenakenstraat 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Bastenakenstraat 162?

De prijsindicatie voor Bastenakenstraat 162 ligt rond €1.080.000 tot €1.330.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidoost is €508.000. Dat komt neer op circa €2.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bastenakenstraat 162 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost?

Bastenakenstraat 162 is een geschakelde woning (split-level woning) van 191 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost. De buurt telt 871 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bastenakenstraat 162?

Bastenakenstraat 162 is een geschakelde woning (split-level woning) in Nieuw-Sloten-Zuidoost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bastenakenstraat 162 vergeleken met de buurt?

Bastenakenstraat 162 heeft 191 m² woonoppervlakte en 702 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bastenakenstraat 162 en wat betekent dat?

Bastenakenstraat 162 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bastenakenstraat 162?

Bastenakenstraat 162 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 169 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Zuidoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Zuidoost?