2-onder-1-kapwoning Count Basiestraat 20 Amsterdam

Count Basiestraat 20, 1066 GM Amsterdam

124 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Count Basiestraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 166 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €625.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Count Basiestraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Count Basiestraat 20

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

995 Inwoners
450 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
440 Woningvoorraad
€625.000 Gem. woningwaarde Park Haagseweg
93% Koopwoningen
8.769 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Count Basiestraat 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Count Basiestraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Count Basiestraat 20?

De prijsindicatie voor Count Basiestraat 20 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Haagseweg is €625.000. Dat komt neer op circa €5.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Count Basiestraat 20 zich tot de wijk Park Haagseweg?

Count Basiestraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 124 m² in de wijk Park Haagseweg. De buurt telt 440 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Count Basiestraat 20?

Count Basiestraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Park Haagseweg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Count Basiestraat 20 vergeleken met de buurt?

Count Basiestraat 20 heeft 124 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Park Haagseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €625.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Count Basiestraat 20 en wat betekent dat?

Count Basiestraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Count Basiestraat 20?

Count Basiestraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Park Haagseweg?

De wijk Park Haagseweg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €625.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Haagseweg?

Vanuit Count Basiestraat 20 in Park Haagseweg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.