Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Osdorperweg 29 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 390 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Sloten is €567.000. Dat komt neer op circa €4.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOsdorperweg 29 is een appartement van 125 m² in de wijk Dorp Sloten. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.345 inwoners per km².
Osdorperweg 29 is een appartement in Dorp Sloten, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Osdorperweg 29 heeft 125 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Dorp Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Osdorperweg 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Osdorperweg 29 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Dorp Sloten in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Osdorperweg 29 in Dorp Sloten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Osdorperweg 29: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.