Vrijstaande woning Osdorperweg 19 Amsterdam

Osdorperweg 19, 1066 EH Amsterdam

137 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Osdorperweg 19 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 356 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
356 m²
Inhoud
672 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€980.000 tot €1.230.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 19

Tuin
Ja (96.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

720 Inwoners
350 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Dorp Sloten
75% Koopwoningen
1.345 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Osdorperweg 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 19?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 19 ligt rond €980.000 tot €1.230.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Sloten is €567.000. Dat komt neer op circa €4.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 19 zich tot de wijk Dorp Sloten?

Osdorperweg 19 is een vrijstaande woning van 137 m² in de wijk Dorp Sloten. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.345 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 19?

Osdorperweg 19 is een vrijstaande woning in Dorp Sloten, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Osdorperweg 19 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 19 heeft 137 m² woonoppervlakte en 672 m³ inhoud. Het perceel is 356 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dorp Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 19 en wat betekent dat?

Osdorperweg 19 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 19?

Osdorperweg 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Dorp Sloten?

De wijk Dorp Sloten in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Sloten?

Vanuit Osdorperweg 19 in Dorp Sloten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.