Galerijflat (appartement) Vrije Geer 15 Amsterdam

Vrije Geer 15, 1066 EG Amsterdam

67 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Vrije Geer 15 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vrije Geer 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrije Geer 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.4
CO₂-emissie
3055.68 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

720 Inwoners
350 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Dorp Sloten
75% Koopwoningen
1.345 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrije Geer 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vrije Geer 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrije Geer 15?

De prijsindicatie voor Vrije Geer 15 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Sloten is €567.000. Dat komt neer op circa €8.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrije Geer 15 zich tot de wijk Dorp Sloten?

Vrije Geer 15 is een galerijflat (appartement) van 67 m² in de wijk Dorp Sloten. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.345 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrije Geer 15?

Vrije Geer 15 is een galerijflat (appartement) in Dorp Sloten, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vrije Geer 15 vergeleken met de buurt?

Vrije Geer 15 heeft 67 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorp Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrije Geer 15 en wat betekent dat?

Vrije Geer 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3055.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrije Geer 15?

Vrije Geer 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Sloten?

De wijk Dorp Sloten in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Sloten?

Vanuit Vrije Geer 15 in Dorp Sloten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.