Streetview Louwesweg 6 A1007 Amsterdam

Louwesweg 6 A1007, 1066 EC Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1975

Louwesweg 6 A1007 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Louwesweg 6 A1007

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

775 Inwoners
630 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Medisch Centrum Slotervaart
2.661 Inwoners per km²

Locatie van Louwesweg 6 A1007

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Louwesweg 6 A1007

Wat is de geschatte woningwaarde van Louwesweg 6 A1007?

De gemiddelde woningwaarde in Medisch Centrum Slotervaart is €354.000. Dat komt neer op circa €6.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louwesweg 6 A1007 zich tot de wijk Medisch Centrum Slotervaart?

Louwesweg 6 A1007 is een woning van 52 m² in de wijk Medisch Centrum Slotervaart. De buurt telt 287 woningen. De bevolkingsdichtheid is 2.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louwesweg 6 A1007?

Louwesweg 6 A1007 is een woning in Medisch Centrum Slotervaart, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Louwesweg 6 A1007 vergeleken met de buurt?

Louwesweg 6 A1007 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Medisch Centrum Slotervaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Medisch Centrum Slotervaart?

De wijk Medisch Centrum Slotervaart in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Medisch Centrum Slotervaart?

Vanuit Louwesweg 6 A1007 in Medisch Centrum Slotervaart bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Medisch Centrum Slotervaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Louwesweg 6 A1007: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Medisch Centrum Slotervaart?

Recreatie nabij Medisch Centrum Slotervaart: restaurant (0.1 km), cafe (1.2 km).