Streetview Sloterweg 864 Amsterdam

Sloterweg 864, 1066 CP Amsterdam

231 m² Bouwjaar 2024 5 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Sloterweg 864 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 653 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
653 m²
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sloterweg 864

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sloterweg 864

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

335 Inwoners
125 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€1.206.000 Gem. woningwaarde Sloterweg e.o.
79% Koopwoningen
423 Inwoners per km²

Locatie van Sloterweg 864

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sloterweg 864

Wat is de geschatte woningwaarde van Sloterweg 864?

De gemiddelde woningwaarde in Sloterweg e.o. is €1.206.000. Dat komt neer op circa €5.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sloterweg 864 zich tot de wijk Sloterweg e.o.?

Sloterweg 864 is een woning van 231 m² in de wijk Sloterweg e.o.. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sloterweg 864?

Sloterweg 864 is een woning in Sloterweg e.o., gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sloterweg 864 vergeleken met de buurt?

Sloterweg 864 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 653 m². In Sloterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sloterweg 864 en wat betekent dat?

Sloterweg 864 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Sloterweg e.o.?

De wijk Sloterweg e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.206.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sloterweg e.o.?

Vanuit Sloterweg 864 in Sloterweg e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sloterweg e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sloterweg 864: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.8 km.