Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
Sloterweg 1127 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 244 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sloterweg 1127
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sloterweg e.o. is €1.206.000. Dat komt neer op circa €12.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSloterweg 1127 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Sloterweg e.o.. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².
Sloterweg 1127 is een woonhuis in Sloterweg e.o., gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sloterweg 1127 heeft 100 m² woonoppervlakte. Het perceel is 244 m². In Sloterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sloterweg e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.206.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Sloterweg 1127 in Sloterweg e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sloterweg 1127: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Sloterweg e.o.: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Sloterweg 1127 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sloterweg e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.