Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 332 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Sloterweg 1009 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 332 m², een perceel van 530 m² en 7 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sloterweg 1009
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sloterweg e.o. is €1.206.000. Dat komt neer op circa €3.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSloterweg 1009 is een woonhuis van 332 m² in de wijk Sloterweg e.o.. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².
Sloterweg 1009 is een woonhuis in Sloterweg e.o., gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sloterweg 1009 heeft 332 m² woonoppervlakte. Het perceel is 530 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Sloterweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sloterweg 1009 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Sloterweg 1009 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Sloterweg e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.206.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Sloterweg 1009 in Sloterweg e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sloterweg 1009: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.8 km.