Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 100 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Robert Fruinlaan 17 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Robert Fruinlaan 17 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Jacob Geelbuurt is €346.000. Dat komt neer op circa €5.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRobert Fruinlaan 17 3 is een appartement van 59 m² in de wijk Jacob Geelbuurt. De buurt telt 1.305 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.077 inwoners per km².
Robert Fruinlaan 17 3 is een appartement in Jacob Geelbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Robert Fruinlaan 17 3 heeft 59 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Jacob Geelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Robert Fruinlaan 17 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-05-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Robert Fruinlaan 17 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Jacob Geelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Robert Fruinlaan 17 3 in Jacob Geelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Robert Fruinlaan 17 3: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.