Benedenwoning (appartement) Ward Bingleystraat 5 H Amsterdam

Ward Bingleystraat 5 H, 1065 TJ Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Ward Bingleystraat 5 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
244 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ward Bingleystraat 5 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ward Bingleystraat 5 H

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3760 Inwoners
2130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2052 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Jacques Veltmanbuurt
20% Koopwoningen
12.756 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ward Bingleystraat 5 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ward Bingleystraat 5 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Ward Bingleystraat 5 H?

De prijsindicatie voor Ward Bingleystraat 5 H ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacques Veltmanbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €5.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ward Bingleystraat 5 H zich tot de wijk Jacques Veltmanbuurt?

Ward Bingleystraat 5 H is een benedenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Jacques Veltmanbuurt. De buurt telt 2.052 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.756 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ward Bingleystraat 5 H?

Ward Bingleystraat 5 H is een benedenwoning (appartement) in Jacques Veltmanbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ward Bingleystraat 5 H vergeleken met de buurt?

Ward Bingleystraat 5 H heeft 72 m² woonoppervlakte en 244 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Jacques Veltmanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ward Bingleystraat 5 H en wat betekent dat?

Ward Bingleystraat 5 H heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ward Bingleystraat 5 H?

Ward Bingleystraat 5 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Jacques Veltmanbuurt?

De wijk Jacques Veltmanbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacques Veltmanbuurt?