Eengezinswoning, hoekwoning Adam van Germezhof 33 Amsterdam

Adam van Germezhof 33, 1065 TE Amsterdam

77 m² Bouwjaar 1959 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Adam van Germezhof 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Adam van Germezhof 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adam van Germezhof 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3760 Inwoners
2130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2052 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Jacques Veltmanbuurt
20% Koopwoningen
12.756 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adam van Germezhof 33

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Adam van Germezhof 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Adam van Germezhof 33?

De prijsindicatie voor Adam van Germezhof 33 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacques Veltmanbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €4.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adam van Germezhof 33 zich tot de wijk Jacques Veltmanbuurt?

Adam van Germezhof 33 is een eengezinswoning, hoekwoning van 77 m² in de wijk Jacques Veltmanbuurt. De buurt telt 2.052 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.756 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adam van Germezhof 33?

Adam van Germezhof 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Jacques Veltmanbuurt, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Adam van Germezhof 33 vergeleken met de buurt?

Adam van Germezhof 33 heeft 77 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Jacques Veltmanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adam van Germezhof 33 en wat betekent dat?

Adam van Germezhof 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adam van Germezhof 33?

Adam van Germezhof 33 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Jacques Veltmanbuurt?

De wijk Jacques Veltmanbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacques Veltmanbuurt?