Streetview Hemsterhuisstraat 66 Amsterdam

Hemsterhuisstraat 66, 1065 KC Amsterdam

93 m² Bouwjaar 1957 5 kamers Label E

Hemsterhuisstraat 66 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hemsterhuisstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemsterhuisstraat 66

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2255 Inwoners
1025 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Emanuel van Meterenbuurt
37% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Locatie van Hemsterhuisstraat 66

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hemsterhuisstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemsterhuisstraat 66?

De prijsindicatie voor Hemsterhuisstraat 66 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Emanuel van Meterenbuurt is €447.000. Dat komt neer op circa €4.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemsterhuisstraat 66 zich tot de wijk Emanuel van Meterenbuurt?

Hemsterhuisstraat 66 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Emanuel van Meterenbuurt. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemsterhuisstraat 66?

Hemsterhuisstraat 66 is een woonhuis in Emanuel van Meterenbuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hemsterhuisstraat 66 vergeleken met de buurt?

Hemsterhuisstraat 66 heeft 93 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Emanuel van Meterenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemsterhuisstraat 66 en wat betekent dat?

Hemsterhuisstraat 66 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Hemsterhuisstraat 66?

Hemsterhuisstraat 66 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Emanuel van Meterenbuurt?

De wijk Emanuel van Meterenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emanuel van Meterenbuurt?

Vanuit Hemsterhuisstraat 66 in Emanuel van Meterenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.