Streetview Jacob Krausstraat 10 Amsterdam

Jacob Krausstraat 10, 1065 GH Amsterdam

43 m² Bouwjaar 1957 Label G

Jacob Krausstraat 10 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en een perceel van 343 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
43 m²
Perceeloppervlakte
343 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jacob Krausstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Krausstraat 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
291.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
415.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
76.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3240 Inwoners
1700 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Louis Crispijnbuurt
20% Koopwoningen
9.029 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Krausstraat 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob Krausstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Krausstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Louis Crispijnbuurt is €415.000. Dat komt neer op circa €9.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Krausstraat 10 zich tot de wijk Louis Crispijnbuurt?

Jacob Krausstraat 10 is een woonhuis van 43 m² in de wijk Louis Crispijnbuurt. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Krausstraat 10?

Jacob Krausstraat 10 is een woonhuis in Louis Crispijnbuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob Krausstraat 10 vergeleken met de buurt?

Jacob Krausstraat 10 heeft 43 m² woonoppervlakte. Het perceel is 343 m². In Louis Crispijnbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Krausstraat 10 en wat betekent dat?

Jacob Krausstraat 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-03-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 76.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Louis Crispijnbuurt?

De wijk Louis Crispijnbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Louis Crispijnbuurt?

Vanuit Jacob Krausstraat 10 in Louis Crispijnbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.