Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 140 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Jacques Veltmanstraat 20 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacques Veltmanstraat 20 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
3.6 kmDe prijsindicatie voor Jacques Veltmanstraat 20 1 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacques Veltmanbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €7.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacques Veltmanstraat 20 1 is een appartement van 49 m² in de wijk Jacques Veltmanbuurt. De buurt telt 2.052 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.756 inwoners per km².
Jacques Veltmanstraat 20 1 is een appartement in Jacques Veltmanbuurt, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jacques Veltmanstraat 20 1 heeft 49 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Jacques Veltmanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacques Veltmanstraat 20 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-08-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jacques Veltmanstraat 20 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Jacques Veltmanbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Jacques Veltmanstraat 20 1 in Jacques Veltmanbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.