Bovenwoning (appartement) Jacques Veltmanstraat 73 Amsterdam

Jacques Veltmanstraat 73, 1065 EG Amsterdam

95 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jacques Veltmanstraat 73 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jacques Veltmanstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacques Veltmanstraat 73

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.08 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3760 Inwoners
2130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2052 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Jacques Veltmanbuurt
20% Koopwoningen
12.756 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacques Veltmanstraat 73

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacques Veltmanstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacques Veltmanstraat 73?

De prijsindicatie voor Jacques Veltmanstraat 73 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacques Veltmanbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €3.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacques Veltmanstraat 73 zich tot de wijk Jacques Veltmanbuurt?

Jacques Veltmanstraat 73 is een bovenwoning (appartement) van 95 m² in de wijk Jacques Veltmanbuurt. De buurt telt 2.052 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.756 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacques Veltmanstraat 73?

Jacques Veltmanstraat 73 is een bovenwoning (appartement) in Jacques Veltmanbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacques Veltmanstraat 73 vergeleken met de buurt?

Jacques Veltmanstraat 73 heeft 95 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Jacques Veltmanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacques Veltmanstraat 73 en wat betekent dat?

Jacques Veltmanstraat 73 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacques Veltmanstraat 73?

Jacques Veltmanstraat 73 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Jacques Veltmanbuurt?

De wijk Jacques Veltmanbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacques Veltmanbuurt?