appartement Rietveld Schröderpad 49 Amsterdam

Rietveld Schröderpad 49, 1064 WX Amsterdam

95 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rietveld Schröderpad 49 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rietveld Schröderpad 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietveld Schröderpad 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2440 Inwoners
1185 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1073 Woningvoorraad
€560.000 Gem. woningwaarde Oostoever Sloterplas
63% Koopwoningen
6.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietveld Schröderpad 49

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rietveld Schröderpad 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietveld Schröderpad 49?

De prijsindicatie voor Rietveld Schröderpad 49 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostoever Sloterplas is €560.000. Dat komt neer op circa €5.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietveld Schröderpad 49 zich tot de wijk Oostoever Sloterplas?

Rietveld Schröderpad 49 is een appartement van 95 m² in de wijk Oostoever Sloterplas. De buurt telt 1.073 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietveld Schröderpad 49?

Rietveld Schröderpad 49 is een appartement in Oostoever Sloterplas, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rietveld Schröderpad 49 vergeleken met de buurt?

Rietveld Schröderpad 49 heeft 95 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oostoever Sloterplas ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietveld Schröderpad 49 en wat betekent dat?

Rietveld Schröderpad 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietveld Schröderpad 49?

Rietveld Schröderpad 49 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostoever Sloterplas?

De wijk Oostoever Sloterplas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostoever Sloterplas?