Beneden + bovenwoning (appartement) Van Abbestraat 116 Amsterdam

Van Abbestraat 116, 1064 WV Amsterdam

105 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Van Abbestraat 116 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Abbestraat 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Abbestraat 116

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.28 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2440 Inwoners
1185 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1073 Woningvoorraad
€560.000 Gem. woningwaarde Oostoever Sloterplas
63% Koopwoningen
6.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Abbestraat 116

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Abbestraat 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Abbestraat 116?

De prijsindicatie voor Van Abbestraat 116 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostoever Sloterplas is €560.000. Dat komt neer op circa €5.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Abbestraat 116 zich tot de wijk Oostoever Sloterplas?

Van Abbestraat 116 is een beneden + bovenwoning (appartement) van 105 m² in de wijk Oostoever Sloterplas. De buurt telt 1.073 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Abbestraat 116?

Van Abbestraat 116 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Oostoever Sloterplas, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Abbestraat 116 vergeleken met de buurt?

Van Abbestraat 116 heeft 105 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oostoever Sloterplas ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Abbestraat 116 en wat betekent dat?

Van Abbestraat 116 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 36.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Abbestraat 116?

Van Abbestraat 116 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostoever Sloterplas?

De wijk Oostoever Sloterplas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostoever Sloterplas?