Streetview Noordzijde 67 Amsterdam

Noordzijde 67, 1064 MB Amsterdam

134 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Noordzijde 67 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Noordzijde 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzijde 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.76
CO₂-emissie
3915.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3385 Inwoners
1815 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1617 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Noordoever Sloterplas
38% Koopwoningen
8.440 Inwoners per km²

Locatie van Noordzijde 67

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Noordzijde 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijde 67?

De gemiddelde woningwaarde in Noordoever Sloterplas is €418.000. Dat komt neer op circa €3.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijde 67 zich tot de wijk Noordoever Sloterplas?

Noordzijde 67 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Noordoever Sloterplas. De buurt telt 1.617 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijde 67?

Noordzijde 67 is een woonhuis in Noordoever Sloterplas, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noordzijde 67 vergeleken met de buurt?

Noordzijde 67 heeft 134 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Noordoever Sloterplas ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzijde 67 en wat betekent dat?

Noordzijde 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3915.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzijde 67?

Noordzijde 67 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordoever Sloterplas?

De wijk Noordoever Sloterplas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordoever Sloterplas?

Vanuit Noordzijde 67 in Noordoever Sloterplas bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.