Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Thomas à Kempisstraat 51 Amsterdam

Thomas à Kempisstraat 51, 1064 LT Amsterdam

137 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Thomas à Kempisstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 251 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Thomas à Kempisstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thomas à Kempisstraat 51

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.15 kg/m²

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3830 Inwoners
1810 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1765 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Confuciusbuurt
14% Koopwoningen
12.317 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thomas à Kempisstraat 51

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Thomas à Kempisstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomas à Kempisstraat 51?

De prijsindicatie voor Thomas à Kempisstraat 51 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Confuciusbuurt is €320.000. Dat komt neer op circa €2.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomas à Kempisstraat 51 zich tot de wijk Confuciusbuurt?

Thomas à Kempisstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Confuciusbuurt. De buurt telt 1.765 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomas à Kempisstraat 51?

Thomas à Kempisstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Confuciusbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thomas à Kempisstraat 51 vergeleken met de buurt?

Thomas à Kempisstraat 51 heeft 137 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Confuciusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thomas à Kempisstraat 51 en wat betekent dat?

Thomas à Kempisstraat 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thomas à Kempisstraat 51?

Thomas à Kempisstraat 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 94 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Confuciusbuurt?

De wijk Confuciusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.