Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
Aristotelesstraat 20 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aristotelesstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Confuciusbuurt is €320.000. Dat komt neer op circa €1.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAristotelesstraat 20 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Confuciusbuurt. De buurt telt 1.765 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.317 inwoners per km².
Aristotelesstraat 20 is een woonhuis in Confuciusbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Aristotelesstraat 20 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 152 m². In Confuciusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Confuciusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Aristotelesstraat 20 in Confuciusbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aristotelesstraat 20: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Confuciusbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Aristotelesstraat 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Confuciusbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.