Streetview Anna Bijnsstraat 2 4 Amsterdam

Anna Bijnsstraat 2 4, 1064 JM Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1954 Label A+

Anna Bijnsstraat 2 4 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Anna Bijnsstraat 2 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Bijnsstraat 2 4

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
52.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
93.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
21.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3440 Inwoners
1465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1410 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Lodewijk van Deysselbuurt
7% Koopwoningen
15.293 Inwoners per km²

Locatie van Anna Bijnsstraat 2 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Anna Bijnsstraat 2 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Bijnsstraat 2 4?

De gemiddelde woningwaarde in Lodewijk van Deysselbuurt is €289.000. Dat komt neer op circa €6.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Bijnsstraat 2 4 zich tot de wijk Lodewijk van Deysselbuurt?

Anna Bijnsstraat 2 4 is een woning van 48 m² in de wijk Lodewijk van Deysselbuurt. De buurt telt 1.410 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Bijnsstraat 2 4?

Anna Bijnsstraat 2 4 is een woning in Lodewijk van Deysselbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Anna Bijnsstraat 2 4 vergeleken met de buurt?

Anna Bijnsstraat 2 4 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Lodewijk van Deysselbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Bijnsstraat 2 4 en wat betekent dat?

Anna Bijnsstraat 2 4 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lodewijk van Deysselbuurt?

De wijk Lodewijk van Deysselbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lodewijk van Deysselbuurt?

Vanuit Anna Bijnsstraat 2 4 in Lodewijk van Deysselbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.