Tussenverdieping Burgemeester Hogguerstraat 1221 Amsterdam

Burgemeester Hogguerstraat 1221, 1064 EK Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1965 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Burgemeester Hogguerstraat 1221 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Hogguerstraat 1221

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Hogguerstraat 1221

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.12
CO₂-emissie
2210.15 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3385 Inwoners
1815 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1617 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Noordoever Sloterplas
38% Koopwoningen
8.440 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Hogguerstraat 1221

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Hogguerstraat 1221

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Hogguerstraat 1221?

De prijsindicatie voor Burgemeester Hogguerstraat 1221 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordoever Sloterplas is €418.000. Dat komt neer op circa €7.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Hogguerstraat 1221 zich tot de wijk Noordoever Sloterplas?

Burgemeester Hogguerstraat 1221 is een tussenverdieping van 54 m² in de wijk Noordoever Sloterplas. De buurt telt 1.617 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Hogguerstraat 1221?

Burgemeester Hogguerstraat 1221 is een tussenverdieping in Noordoever Sloterplas, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Hogguerstraat 1221 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Hogguerstraat 1221 heeft 54 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Noordoever Sloterplas ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Hogguerstraat 1221 en wat betekent dat?

Burgemeester Hogguerstraat 1221 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2210.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Hogguerstraat 1221?

Burgemeester Hogguerstraat 1221 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordoever Sloterplas?

De wijk Noordoever Sloterplas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.