Galerijflat Burgemeester Hogguerstraat 783 Amsterdam

Burgemeester Hogguerstraat 783, 1064 EB Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1965 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Burgemeester Hogguerstraat 783 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
148 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Hogguerstraat 783

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Hogguerstraat 783

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.14
CO₂-emissie
5354.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3385 Inwoners
1815 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1617 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Noordoever Sloterplas
38% Koopwoningen
8.440 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Hogguerstraat 783

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Hogguerstraat 783

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Hogguerstraat 783?

De prijsindicatie voor Burgemeester Hogguerstraat 783 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordoever Sloterplas is €418.000. Dat komt neer op circa €9.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Hogguerstraat 783 zich tot de wijk Noordoever Sloterplas?

Burgemeester Hogguerstraat 783 is een galerijflat van 45 m² in de wijk Noordoever Sloterplas. De buurt telt 1.617 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Hogguerstraat 783?

Burgemeester Hogguerstraat 783 is een galerijflat in Noordoever Sloterplas, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Hogguerstraat 783 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Hogguerstraat 783 heeft 45 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Noordoever Sloterplas ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Hogguerstraat 783 en wat betekent dat?

Burgemeester Hogguerstraat 783 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 5354.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Hogguerstraat 783?

Burgemeester Hogguerstraat 783 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noordoever Sloterplas?

De wijk Noordoever Sloterplas in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.