Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 179 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €320.000 tot €370.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Jacques Oppenheimstraat 12 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacques Oppenheimstraat 12 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.1 kmRuim en centraal wonen in Amsterdam: welkom op de Jacques Oppenheimstraat 10-III! Dit prachtige appartement op de 3e etage biedt de perfecte kans om…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Jacques Oppenheimstraat 12 2 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Jan de Louterbuurt is €353.000. Dat komt neer op circa €5.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacques Oppenheimstraat 12 2 is een bovenwoning van 63 m² in de wijk Jan de Louterbuurt. De buurt telt 1.513 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Jacques Oppenheimstraat 12 2 is een bovenwoning in Jan de Louterbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jacques Oppenheimstraat 12 2 heeft 63 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Jan de Louterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacques Oppenheimstraat 12 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.03 kg/jaar.
Jacques Oppenheimstraat 12 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Jan de Louterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jacques Oppenheimstraat 12 2 in Jan de Louterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.