Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Inhoud
- 160 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €265.000 tot €315.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
Willem Molengraaffstraat 18 3 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Molengraaffstraat 18 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.1 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 7 6 1 6 2 OPEN HUIS Kom vrijblijvend naar het open huis op vrijdag 12 juli van 9.00 tot 9.30…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Willem Molengraaffstraat 18 3 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Jan de Louterbuurt is €353.000. Dat komt neer op circa €5.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Molengraaffstraat 18 3 is een tussenverdieping van 60 m² in de wijk Jan de Louterbuurt. De buurt telt 1.513 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Willem Molengraaffstraat 18 3 is een tussenverdieping in Jan de Louterbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem Molengraaffstraat 18 3 heeft 60 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Jan de Louterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Molengraaffstraat 18 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-02-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.5 kg/jaar.
Willem Molengraaffstraat 18 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Jan de Louterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Willem Molengraaffstraat 18 3 in Jan de Louterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.