Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €280.000 tot €330.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
Willem Molengraaffstraat 3 3 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Molengraaffstraat 3 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.1 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 7 1 4 7 2 Heerlijk ruim en licht appartement met DRIE slaapkamers, een balkon op het zuiden…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Willem Molengraaffstraat 3 3 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Jan de Louterbuurt is €353.000. Dat komt neer op circa €4.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Molengraaffstraat 3 3 is een tussenverdieping van 73 m² in de wijk Jan de Louterbuurt. De buurt telt 1.513 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Willem Molengraaffstraat 3 3 is een tussenverdieping in Jan de Louterbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem Molengraaffstraat 3 3 heeft 73 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Jan de Louterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Molengraaffstraat 3 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-07-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.07 kg/jaar.
Willem Molengraaffstraat 3 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Jan de Louterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Willem Molengraaffstraat 3 3 in Jan de Louterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.