Portiekflat Hugo Floris Ruysstraat 4 3 Amsterdam

Hugo Floris Ruysstraat 4 3, 1063 KD Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hugo Floris Ruysstraat 4 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo Floris Ruysstraat 4 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
234.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1410 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1393 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Dobbebuurt
24% Koopwoningen
10.321 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo Floris Ruysstraat 4 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hugo Floris Ruysstraat 4 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo Floris Ruysstraat 4 3?

De prijsindicatie voor Hugo Floris Ruysstraat 4 3 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbebuurt is €312.000. Dat komt neer op circa €3.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo Floris Ruysstraat 4 3 zich tot de wijk Dobbebuurt?

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 is een portiekflat van 82 m² in de wijk Dobbebuurt. De buurt telt 1.393 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.321 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo Floris Ruysstraat 4 3?

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 is een portiekflat in Dobbebuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hugo Floris Ruysstraat 4 3 vergeleken met de buurt?

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 heeft 82 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Dobbebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo Floris Ruysstraat 4 3 en wat betekent dat?

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-11-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo Floris Ruysstraat 4 3?

Hugo Floris Ruysstraat 4 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dobbebuurt?

De wijk Dobbebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbebuurt?

Vanuit Hugo Floris Ruysstraat 4 3 in Dobbebuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1 km.