Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 15 m²
Burgemeester Eliasstraat 72 E is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 15 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Eliasstraat 72 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Coronelbuurt is €408.000. Dat komt neer op circa €27.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Eliasstraat 72 E is een woning van 15 m² in de wijk Coronelbuurt. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.860 inwoners per km².
Burgemeester Eliasstraat 72 E is een woning in Coronelbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Eliasstraat 72 E heeft 15 m² woonoppervlakte. In Coronelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Coronelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Burgemeester Eliasstraat 72 E in Coronelbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Eliasstraat 72 E: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Coronelbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Eliasstraat 72 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Coronelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.