Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
Jan Janzenstraat 5 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 85 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Janzenstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Jan Janzenstraat 5 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Coronelbuurt is €408.000. Dat komt neer op circa €3.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Janzenstraat 5 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Coronelbuurt. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.860 inwoners per km².
Jan Janzenstraat 5 is een woonhuis in Coronelbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jan Janzenstraat 5 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 85 m². In Coronelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Janzenstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.01 kg/jaar.
De wijk Coronelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Jan Janzenstraat 5 in Coronelbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Janzenstraat 5: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.