Streetview Johannes Meewisstraat 31 Amsterdam

Johannes Meewisstraat 31, 1063 CG Amsterdam

125 m² Bouwjaar 1955 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Johannes Meewisstraat 31 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 153 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johannes Meewisstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Meewisstraat 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1510 Inwoners
760 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
657 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Coronelbuurt
65% Koopwoningen
7.860 Inwoners per km²

Locatie van Johannes Meewisstraat 31

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johannes Meewisstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Meewisstraat 31?

De prijsindicatie voor Johannes Meewisstraat 31 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Coronelbuurt is €408.000. Dat komt neer op circa €3.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Meewisstraat 31 zich tot de wijk Coronelbuurt?

Johannes Meewisstraat 31 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Coronelbuurt. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.860 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Meewisstraat 31?

Johannes Meewisstraat 31 is een woonhuis in Coronelbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannes Meewisstraat 31 vergeleken met de buurt?

Johannes Meewisstraat 31 heeft 125 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Coronelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Meewisstraat 31 en wat betekent dat?

Johannes Meewisstraat 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Meewisstraat 31?

Johannes Meewisstraat 31 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Coronelbuurt?

De wijk Coronelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Coronelbuurt?

Vanuit Johannes Meewisstraat 31 in Coronelbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.