Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Inhoud
- 309 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €375.000 tot €425.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Burgemeester De Vlugtlaan 221 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester De Vlugtlaan 221
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.1 km**Gezinnen Opgelet: Ruim 4-Slaapkamerappartement in Amsterdam** Op zoek naar de perfecte gezinswoning in het bruisend Amsterdam?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Burgemeester De Vlugtlaan 221 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Jan de Louterbuurt is €353.000. Dat komt neer op circa €4.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester De Vlugtlaan 221 is een galerijflat van 82 m² in de wijk Jan de Louterbuurt. De buurt telt 1.513 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Burgemeester De Vlugtlaan 221 is een galerijflat in Jan de Louterbuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester De Vlugtlaan 221 heeft 82 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Jan de Louterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester De Vlugtlaan 221 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.08 kg/jaar.
Burgemeester De Vlugtlaan 221 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Jan de Louterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Burgemeester De Vlugtlaan 221 in Jan de Louterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.