Tussenwoning Burgemeester Vening Meineszlaan 147 Amsterdam

Burgemeester Vening Meineszlaan 147, 1063 AZ Amsterdam

101 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Vening Meineszlaan 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Vening Meineszlaan 147

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.62 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2795 Inwoners
1275 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1145 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Arondeusbuurt
19% Koopwoningen
12.397 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Vening Meineszlaan 147

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Vening Meineszlaan 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Vening Meineszlaan 147?

De prijsindicatie voor Burgemeester Vening Meineszlaan 147 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Arondeusbuurt is €352.000. Dat komt neer op circa €3.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Vening Meineszlaan 147 zich tot de wijk Arondeusbuurt?

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 is een tussenwoning van 101 m² in de wijk Arondeusbuurt. De buurt telt 1.145 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.397 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Vening Meineszlaan 147?

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 is een tussenwoning in Arondeusbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Vening Meineszlaan 147 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 heeft 101 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Arondeusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Vening Meineszlaan 147 en wat betekent dat?

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Vening Meineszlaan 147?

Burgemeester Vening Meineszlaan 147 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Arondeusbuurt?

De wijk Arondeusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.