Streetview Overschiestraat 2 A3 Amsterdam

Overschiestraat 2 A3, 1062 XE Amsterdam

18 m² Bouwjaar 1969 Label C

Overschiestraat 2 A3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 18 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
18 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Overschiestraat 2 A3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overschiestraat 2 A3

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
3160 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2921 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Delflandpleinbuurt-West
10% Koopwoningen
14.679 Inwoners per km²

Locatie van Overschiestraat 2 A3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overschiestraat 2 A3

Wat is de geschatte woningwaarde van Overschiestraat 2 A3?

De gemiddelde woningwaarde in Delflandpleinbuurt-West is €312.000. Dat komt neer op circa €17.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overschiestraat 2 A3 zich tot de wijk Delflandpleinbuurt-West?

Overschiestraat 2 A3 is een appartement van 18 m² in de wijk Delflandpleinbuurt-West. De buurt telt 2.921 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overschiestraat 2 A3?

Overschiestraat 2 A3 is een appartement in Delflandpleinbuurt-West, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Overschiestraat 2 A3 vergeleken met de buurt?

Overschiestraat 2 A3 heeft 18 m² woonoppervlakte. In Delflandpleinbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overschiestraat 2 A3 en wat betekent dat?

Overschiestraat 2 A3 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Delflandpleinbuurt-West?

De wijk Delflandpleinbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Delflandpleinbuurt-West?

Vanuit Overschiestraat 2 A3 in Delflandpleinbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Delflandpleinbuurt-West?