Tussenverdieping Rijnlandlaan 249 Amsterdam

Rijnlandlaan 249, 1062 MX Amsterdam

63 m² Bouwjaar 2025 2 kamers 1 slaapkamers Label A+++

Rijnlandlaan 249 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
164 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijnlandlaan 249

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnlandlaan 249

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
38.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-1.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
102.9%
CO₂-emissie
5.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1635 Inwoners
1315 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Schipluidenbuurt
5% Koopwoningen
14.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnlandlaan 249

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rijnlandlaan 249

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnlandlaan 249?

De prijsindicatie voor Rijnlandlaan 249 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Schipluidenbuurt is €292.000. Dat komt neer op circa €4.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnlandlaan 249 zich tot de wijk Schipluidenbuurt?

Rijnlandlaan 249 is een tussenverdieping van 63 m² in de wijk Schipluidenbuurt. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnlandlaan 249?

Rijnlandlaan 249 is een tussenverdieping in Schipluidenbuurt, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijnlandlaan 249 vergeleken met de buurt?

Rijnlandlaan 249 heeft 63 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schipluidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnlandlaan 249 en wat betekent dat?

Rijnlandlaan 249 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnlandlaan 249?

Rijnlandlaan 249 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schipluidenbuurt?

De wijk Schipluidenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schipluidenbuurt?

Vanuit Rijnlandlaan 249 in Schipluidenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.