Tussenverdieping (appartement) Carnapstraat 66 Amsterdam

Carnapstraat 66, 1062 KT Amsterdam

73 m² Bouwjaar 2015 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Carnapstraat 66 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Carnapstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Carnapstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
70.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
39.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.3%
CO₂-emissie
19.15 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2975 Inwoners
1835 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1650 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Koningin Wilhelminaplein
22% Koopwoningen
12.109 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Carnapstraat 66

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Carnapstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Carnapstraat 66?

De prijsindicatie voor Carnapstraat 66 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningin Wilhelminaplein is €468.000. Dat komt neer op circa €6.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Carnapstraat 66 zich tot de wijk Koningin Wilhelminaplein?

Carnapstraat 66 is een tussenverdieping (appartement) van 73 m² in de wijk Koningin Wilhelminaplein. De buurt telt 1.650 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Carnapstraat 66?

Carnapstraat 66 is een tussenverdieping (appartement) in Koningin Wilhelminaplein, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Carnapstraat 66 vergeleken met de buurt?

Carnapstraat 66 heeft 73 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Koningin Wilhelminaplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Carnapstraat 66 en wat betekent dat?

Carnapstraat 66 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Carnapstraat 66?

Carnapstraat 66 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koningin Wilhelminaplein?

De wijk Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningin Wilhelminaplein?

Vanuit Carnapstraat 66 in Koningin Wilhelminaplein bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.