Streetview Victoria Welbystraat 310 Amsterdam

Victoria Welbystraat 310, 1062 KP Amsterdam

49 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Victoria Welbystraat 310 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
49 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Victoria Welbystraat 310

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Victoria Welbystraat 310

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
38.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
21.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.8%
CO₂-emissie
8.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2975 Inwoners
1835 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1650 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Koningin Wilhelminaplein
22% Koopwoningen
12.109 Inwoners per km²

Locatie van Victoria Welbystraat 310

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Victoria Welbystraat 310

Wat is de geschatte woningwaarde van Victoria Welbystraat 310?

De gemiddelde woningwaarde in Koningin Wilhelminaplein is €468.000. Dat komt neer op circa €9.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Victoria Welbystraat 310 zich tot de wijk Koningin Wilhelminaplein?

Victoria Welbystraat 310 is een appartement van 49 m² in de wijk Koningin Wilhelminaplein. De buurt telt 1.650 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Victoria Welbystraat 310?

Victoria Welbystraat 310 is een appartement in Koningin Wilhelminaplein, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Victoria Welbystraat 310 vergeleken met de buurt?

Victoria Welbystraat 310 heeft 49 m² woonoppervlakte. In Koningin Wilhelminaplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Victoria Welbystraat 310 en wat betekent dat?

Victoria Welbystraat 310 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Koningin Wilhelminaplein?

De wijk Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningin Wilhelminaplein?

Vanuit Victoria Welbystraat 310 in Koningin Wilhelminaplein bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.