Bovenwoning Wittgensteinlaan 126 Amsterdam

Wittgensteinlaan 126, 1062 KC Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Wittgensteinlaan 126 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wittgensteinlaan 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittgensteinlaan 126

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox en parkeerplaats
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2975 Inwoners
1835 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1650 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Koningin Wilhelminaplein
22% Koopwoningen
12.109 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wittgensteinlaan 126

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wittgensteinlaan 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittgensteinlaan 126?

De prijsindicatie voor Wittgensteinlaan 126 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningin Wilhelminaplein is €468.000. Dat komt neer op circa €5.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittgensteinlaan 126 zich tot de wijk Koningin Wilhelminaplein?

Wittgensteinlaan 126 is een bovenwoning van 90 m² in de wijk Koningin Wilhelminaplein. De buurt telt 1.650 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittgensteinlaan 126?

Wittgensteinlaan 126 is een bovenwoning in Koningin Wilhelminaplein, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wittgensteinlaan 126 vergeleken met de buurt?

Wittgensteinlaan 126 heeft 90 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Koningin Wilhelminaplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittgensteinlaan 126 en wat betekent dat?

Wittgensteinlaan 126 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittgensteinlaan 126?

Wittgensteinlaan 126 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koningin Wilhelminaplein?

De wijk Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningin Wilhelminaplein?