Bovenwoning Wittgensteinlaan 48 Amsterdam

Wittgensteinlaan 48, 1062 KA Amsterdam

94 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Wittgensteinlaan 48 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wittgensteinlaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittgensteinlaan 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.09 kg/m²

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2975 Inwoners
1835 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1650 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Koningin Wilhelminaplein
22% Koopwoningen
12.109 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wittgensteinlaan 48

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wittgensteinlaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittgensteinlaan 48?

De prijsindicatie voor Wittgensteinlaan 48 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningin Wilhelminaplein is €468.000. Dat komt neer op circa €4.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittgensteinlaan 48 zich tot de wijk Koningin Wilhelminaplein?

Wittgensteinlaan 48 is een bovenwoning van 94 m² in de wijk Koningin Wilhelminaplein. De buurt telt 1.650 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittgensteinlaan 48?

Wittgensteinlaan 48 is een bovenwoning in Koningin Wilhelminaplein, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wittgensteinlaan 48 vergeleken met de buurt?

Wittgensteinlaan 48 heeft 94 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Koningin Wilhelminaplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittgensteinlaan 48 en wat betekent dat?

Wittgensteinlaan 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittgensteinlaan 48?

Wittgensteinlaan 48 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koningin Wilhelminaplein?

De wijk Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningin Wilhelminaplein?