Streetview Schipluidenlaan 12 K Amsterdam

Schipluidenlaan 12 K, 1062 HE Amsterdam

624 m² Bouwjaar 1968

Schipluidenlaan 12 K is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 624 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
624 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schipluidenlaan 12 K

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1635 Inwoners
1315 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Schipluidenbuurt
5% Koopwoningen
14.465 Inwoners per km²

Locatie van Schipluidenlaan 12 K

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schipluidenlaan 12 K

Wat is de geschatte woningwaarde van Schipluidenlaan 12 K?

De gemiddelde woningwaarde in Schipluidenbuurt is €292.000. Dat komt neer op circa €468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schipluidenlaan 12 K zich tot de wijk Schipluidenbuurt?

Schipluidenlaan 12 K is een appartement van 624 m² in de wijk Schipluidenbuurt. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schipluidenlaan 12 K?

Schipluidenlaan 12 K is een appartement in Schipluidenbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schipluidenlaan 12 K vergeleken met de buurt?

Schipluidenlaan 12 K heeft 624 m² woonoppervlakte. In Schipluidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schipluidenbuurt?

De wijk Schipluidenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schipluidenbuurt?

Vanuit Schipluidenlaan 12 K in Schipluidenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schipluidenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schipluidenlaan 12 K: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schipluidenbuurt?

Recreatie nabij Schipluidenbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).