Bovenwoning (appartement) Maassluisstraat 42 Amsterdam

Maassluisstraat 42, 1062 GD Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Maassluisstraat 42 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
229 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Maassluisstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maassluisstraat 42

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.47
CO₂-emissie
5710.1 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
3160 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2921 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Delflandpleinbuurt-West
10% Koopwoningen
14.679 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maassluisstraat 42

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Maassluisstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Maassluisstraat 42?

De prijsindicatie voor Maassluisstraat 42 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Delflandpleinbuurt-West is €312.000. Dat komt neer op circa €4.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maassluisstraat 42 zich tot de wijk Delflandpleinbuurt-West?

Maassluisstraat 42 is een bovenwoning (appartement) van 66 m² in de wijk Delflandpleinbuurt-West. De buurt telt 2.921 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maassluisstraat 42?

Maassluisstraat 42 is een bovenwoning (appartement) in Delflandpleinbuurt-West, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maassluisstraat 42 vergeleken met de buurt?

Maassluisstraat 42 heeft 66 m² woonoppervlakte en 229 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Delflandpleinbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maassluisstraat 42 en wat betekent dat?

Maassluisstraat 42 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-11-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 5710.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maassluisstraat 42?

Maassluisstraat 42 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Delflandpleinbuurt-West?

De wijk Delflandpleinbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Delflandpleinbuurt-West?

Vanuit Maassluisstraat 42 in Delflandpleinbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Delflandpleinbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maassluisstraat 42: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Delflandpleinbuurt-West?

Recreatie nabij Delflandpleinbuurt-West: restaurant (0.2 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Maassluisstraat 42?

Maassluisstraat 42 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €325.000 tot €375.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Delflandpleinbuurt-West is €312.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Maassluisstraat 42?

Een woningrapport voor Maassluisstraat 42 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Delflandpleinbuurt-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.