Tussenwoning Louise Marie Loeberplantsoen 38 Amsterdam

Louise Marie Loeberplantsoen 38, 1062 DD Amsterdam

139 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Louise Marie Loeberplantsoen 38 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Louise Marie Loeberplantsoen 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louise Marie Loeberplantsoen 38

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4545 Inwoners
2460 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Overtoomse Veld-Zuid
18% Koopwoningen
15.150 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louise Marie Loeberplantsoen 38

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Louise Marie Loeberplantsoen 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Louise Marie Loeberplantsoen 38?

De prijsindicatie voor Louise Marie Loeberplantsoen 38 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Zuid is €386.000. Dat komt neer op circa €2.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louise Marie Loeberplantsoen 38 zich tot de wijk Overtoomse Veld-Zuid?

Louise Marie Loeberplantsoen 38 is een tussenwoning van 139 m² in de wijk Overtoomse Veld-Zuid. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.150 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louise Marie Loeberplantsoen 38?

Louise Marie Loeberplantsoen 38 is een tussenwoning in Overtoomse Veld-Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Louise Marie Loeberplantsoen 38 vergeleken met de buurt?

Louise Marie Loeberplantsoen 38 heeft 139 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louise Marie Loeberplantsoen 38 en wat betekent dat?

Louise Marie Loeberplantsoen 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louise Marie Loeberplantsoen 38?

Louise Marie Loeberplantsoen 38 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Overtoomse Veld-Zuid?

De wijk Overtoomse Veld-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.