Eengezinswoning, hoekwoning Jan Vethstraat 6 Amsterdam

Jan Vethstraat 6, 1062 CC Amsterdam

123 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Jan Vethstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
70 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€895.000 tot €995.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Vethstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Vethstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
91.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
105.2%
CO₂-emissie
13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4545 Inwoners
2460 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Overtoomse Veld-Zuid
18% Koopwoningen
15.150 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Vethstraat 6

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Vethstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Vethstraat 6?

De prijsindicatie voor Jan Vethstraat 6 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Zuid is €386.000. Dat komt neer op circa €3.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Vethstraat 6 zich tot de wijk Overtoomse Veld-Zuid?

Jan Vethstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning van 123 m² in de wijk Overtoomse Veld-Zuid. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.150 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Vethstraat 6?

Jan Vethstraat 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Overtoomse Veld-Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Vethstraat 6 vergeleken met de buurt?

Jan Vethstraat 6 heeft 123 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 70 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Vethstraat 6 en wat betekent dat?

Jan Vethstraat 6 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-08-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Vethstraat 6?

Jan Vethstraat 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Overtoomse Veld-Zuid?

De wijk Overtoomse Veld-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overtoomse Veld-Zuid?