Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 27 m²
- Inhoud
- 70 m³
- Kamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- In woonwijk
August Allebéplein 110 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor August Allebéplein 110
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.6 kmWERKWIJZE VB | Woninginformatie en opt-in voor e-mails Bedankt voor je interesse in ons vastgoed.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor August Allebéplein 110 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Zuid is €386.000. Dat komt neer op circa €14.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAugust Allebéplein 110 is een bovenwoning van 27 m² in de wijk Overtoomse Veld-Zuid. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.150 inwoners per km².
August Allebéplein 110 is een bovenwoning in Overtoomse Veld-Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
August Allebéplein 110 heeft 27 m² woonoppervlakte en 70 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
August Allebéplein 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1338.44 kg/jaar.
August Allebéplein 110 heeft 1 kamers.
De wijk Overtoomse Veld-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit August Allebéplein 110 in Overtoomse Veld-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.5 km.