Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- NewConstruction
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Inhoud
- 135 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_residential_district
August Allebéplein 283 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor August Allebéplein 283
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.6 kmLET OP! Deze appartementen zijn alleen bestemd voor bewoners van 55+ of ouder! Per direct beschikbaar: 20 nieuwbouw huurappartementen (leeftijd 55+)…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Zuid is €386.000. Dat komt neer op circa €7.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAugust Allebéplein 283 is een galerijflat van 52 m² in de wijk Overtoomse Veld-Zuid. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.150 inwoners per km².
August Allebéplein 283 is een galerijflat in Overtoomse Veld-Zuid, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
August Allebéplein 283 heeft 52 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
August Allebéplein 283 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.36 kg/jaar.
August Allebéplein 283 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Overtoomse Veld-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit August Allebéplein 283 in Overtoomse Veld-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.5 km.