Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 8547 m²
Wiltzanghlaan 60 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 8547 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wiltzanghlaan 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kolenkitbuurt-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €53 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWiltzanghlaan 60 is een woning van 8547 m² in de wijk Kolenkitbuurt-Noord. De buurt telt 1.912 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.175 inwoners per km².
Wiltzanghlaan 60 is een woning in Kolenkitbuurt-Noord, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wiltzanghlaan 60 heeft 8547 m² woonoppervlakte. In Kolenkitbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wiltzanghlaan 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 44.01 kg/jaar.
De wijk Kolenkitbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wiltzanghlaan 60 in Kolenkitbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wiltzanghlaan 60: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.6 km.