Streetview Akbarstraat 129 Amsterdam

Akbarstraat 129, 1061 DX Amsterdam

75 m² Bouwjaar 2023 Label A++

Akbarstraat 129 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Akbarstraat 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akbarstraat 129

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
54.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.4%
CO₂-emissie
12.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4805 Inwoners
2165 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1912 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Kolenkitbuurt-Noord
14% Koopwoningen
16.175 Inwoners per km²

Locatie van Akbarstraat 129

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Akbarstraat 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Akbarstraat 129?

De gemiddelde woningwaarde in Kolenkitbuurt-Noord is €449.000. Dat komt neer op circa €5.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akbarstraat 129 zich tot de wijk Kolenkitbuurt-Noord?

Akbarstraat 129 is een appartement van 75 m² in de wijk Kolenkitbuurt-Noord. De buurt telt 1.912 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.175 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akbarstraat 129?

Akbarstraat 129 is een appartement in Kolenkitbuurt-Noord, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akbarstraat 129 vergeleken met de buurt?

Akbarstraat 129 heeft 75 m² woonoppervlakte. In Kolenkitbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akbarstraat 129 en wat betekent dat?

Akbarstraat 129 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-10-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kolenkitbuurt-Noord?

De wijk Kolenkitbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolenkitbuurt-Noord?

Vanuit Akbarstraat 129 in Kolenkitbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kolenkitbuurt-Noord?