Portiekflat Woutertje Pietersestraat 38 1 Amsterdam

Woutertje Pietersestraat 38 1, 1061 DG Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Woutertje Pietersestraat 38 1 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Woutertje Pietersestraat 38 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woutertje Pietersestraat 38 1

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.6%
CO₂-emissie
13.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2170 Inwoners
1040 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1077 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Kolenkitbuurt-Zuid
25% Koopwoningen
17.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woutertje Pietersestraat 38 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Woutertje Pietersestraat 38 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Woutertje Pietersestraat 38 1?

De prijsindicatie voor Woutertje Pietersestraat 38 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Kolenkitbuurt-Zuid is €460.000. Dat komt neer op circa €7.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woutertje Pietersestraat 38 1 zich tot de wijk Kolenkitbuurt-Zuid?

Woutertje Pietersestraat 38 1 is een portiekflat van 63 m² in de wijk Kolenkitbuurt-Zuid. De buurt telt 1.077 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woutertje Pietersestraat 38 1?

Woutertje Pietersestraat 38 1 is een portiekflat in Kolenkitbuurt-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Woutertje Pietersestraat 38 1 vergeleken met de buurt?

Woutertje Pietersestraat 38 1 heeft 63 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kolenkitbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woutertje Pietersestraat 38 1 en wat betekent dat?

Woutertje Pietersestraat 38 1 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woutertje Pietersestraat 38 1?

Woutertje Pietersestraat 38 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kolenkitbuurt-Zuid?

De wijk Kolenkitbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolenkitbuurt-Zuid?