Portiekwoning Erasmusgracht 534 Amsterdam

Erasmusgracht 534, 1061 BL Amsterdam

73 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Erasmusgracht 534 is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Erasmusgracht 534

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Erasmusgracht 534

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.8%
CO₂-emissie
27.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2170 Inwoners
1040 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1077 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Kolenkitbuurt-Zuid
25% Koopwoningen
17.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Erasmusgracht 534

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Erasmusgracht 534

Wat is de geschatte woningwaarde van Erasmusgracht 534?

De prijsindicatie voor Erasmusgracht 534 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Kolenkitbuurt-Zuid is €460.000. Dat komt neer op circa €6.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Erasmusgracht 534 zich tot de wijk Kolenkitbuurt-Zuid?

Erasmusgracht 534 is een portiekwoning van 73 m² in de wijk Kolenkitbuurt-Zuid. De buurt telt 1.077 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Erasmusgracht 534?

Erasmusgracht 534 is een portiekwoning in Kolenkitbuurt-Zuid, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Erasmusgracht 534 vergeleken met de buurt?

Erasmusgracht 534 heeft 73 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kolenkitbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Erasmusgracht 534 en wat betekent dat?

Erasmusgracht 534 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Erasmusgracht 534?

Erasmusgracht 534 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kolenkitbuurt-Zuid?

De wijk Kolenkitbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolenkitbuurt-Zuid?

Vanuit Erasmusgracht 534 in Kolenkitbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.